آخرین اخبار

پربیننده ها

9. آذر 1400 - 17:17   |   کد مطلب: 40275
دادستان عمومی و مرکز انقلاب مرکز استان همدان با اشاره به بازدید از اندرزگاه نسوان همدان به منظور تسریع در رفع مشکلات قضایی زندانیان، از اعطای مرخصی به 25 زندانی در یک روز خبر داد.

به گزارش رودآور؛ «حسن خانجانی موقر» بعدازظهر امروز در حاشیه بازدید از اندرزگاه نسوان همدان، گفت: این گونه بازدیدها به طور مرتب و طبق برنامه از پیش تعیین شده در طول سال به منظور پاسخگویی به مطالبات قانونی و مشکلات زندانیان انجام می شود.

وی اظهار کرد: زمانی که پای درد و دل عمده زندانیان می نشینیم متوجه می شویم برخی از جرائم رخ داده از سوی آنان به علت غفلت یا ناآگاهی از قانون بوده که نیازمند راهنمایی های قضایی هستند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان افزود: بنابراین با دیدارهای چهره به چهره با زندانیان و شنیدن حرف های آنان بهتر می توان دستورات قضائی به هنگام تری با هدف تسریع در رسیدگی به مطالبات قانونی آنان صادر کرد.

خانجانی موقر با بیان اینکه عمده درخواست های زندانیان ملاقات شده، آزادی مشروط و یا درخواست  عفو بود، از اعطای مرخصی به 25 زندانی در روزهای اخیر خبر داد.

وی به همراهی تعدادی از قضات دادسرا در این بازدیدها هم اشاره کرد و گفت: بی تردید با بررسی و مشاهده وضعیت زندانیان از نزدیک، فرصت و شرایط مناسبتری برای اتخاذ تصمیم گیری ها و صدور احکام فراهم می شود، تا بدین شکب پرونده های زندانیان در اسرع وقت به سرانجام برسد.

انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان