آخرین اخبار

9. اسفند 1395 - 7:50   |   کد مطلب: 27038
نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین همدان از برگزاری یک مراسم شبه وداع برای شهید شناسایی شده همدانی در روز سه شنبه هفته جاری در همدان خبر داد و گفت: از آنجا که خانواده این شهید بزرگوار در تهران هستند، در نهایت مراسم تشیع و تدفین شهید سپهر روز پنجشنبه همین همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) در تهران برگزار می شود.

«بهرام دوست‌پرست» در گفت و گو با خبرنگار رودآور، با اشاره به اینکه روز گذشته پیکر مطهر یکی از شهدایی که چندی پیش تفحص شده بود، شناسایی شد، گفت: پیکر مطهر شهید"حسین سپهر" پس از ۳۱ سال با آزمایشات دی.ان.ای شناسایی شد.

وی از برگزاری یک مراسم شبه وداع برای شهید تفحص شده همدانی در روز سه شنبه هفته جاری در همدان خبر داد و اظهار کرد: از آنجا که خانواده این شهید بزرگوار در تهران زندگی می کنند با هماهنگی انجام شده با خانواده وی، تصمیم بر آن شد مردم همدان هم در ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه(س)، با فضای معنوی شهدا رنگ و بویی خدایی بگیرند و پیکر مطهر شهید برای یک روز به همدان منتقل شود.

نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین همدان افزود: در نهایت مراسم تشیع و تدفین شهید سپهر روز پنجشنبه هفته جاری همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) به همراه 17 پیکر مطهر دیگر از شهدا در تهران برگزار می شود.

به گزارش رودآور؛ ین شهید معزز متولد 1349 بوده و در حال حاضر نیز تنها مادر ایشان نیز در قید حیات است.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان