آخرین اخبار

پربیننده ها

10. دى 1395 - 15:32   |   کد مطلب: 25933
عدم توزیع متناسب تسهیلات بانکی از نظر تولیدکنندگان، مشکل یافتن ضامن برای دریافت تسهیلات، مباحث مالیاتی و تأمین نقدینگی و نیازمند بودن به منابع مالی برای تأمین هزینه های جاری، از عمده مشکلات مطرح شده از سوی صاحبان واحدهای تولیدی کوچک و متوسط در تویسرکان است.

به گزارش خبرنگار رودآور، «اصغر نوراله زاده» مدیر عامل محترم صندوق کارآفرینی کشور و هیأت همراه و مسئولان مرتبط استانی در سفری نیم روزه به تویسرکان با همراهی نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از کارگاه های کوچک و زودبازده تویسرکان بازدید کردند.

دو واحد تولیدی خیاطی با اشتغالزایی برای 60 نفر، کارگاه مبل و منبت با اشتغالزایی 30 نفر، واحد تولید محصولات چرمی با اشتغالزایی برای 25 نفر و همچنین شهرک گلخانه ای فرسفج از جمله کارگاه ها و واحدهای تولیدی مورد بازدید این مسئولان بودند.

عدم توزیع متناسب تسهیلات بانکی از نظر تولیدکنندگان، مشکل یافتن ضامن برای دریافت تسهیلات، مباحث مالیاتی و تأمین نقدینگی و نیازمند بودن به منابع مالی برای تأمین هزینه های جاری از عمده مشکلات مطرح شده از سوی صاحبان این واحدهای تولیدی کوچک و زودبازده بودند، واحدهایی که برای حفظ و پابرجایی نیاز به تسهیلات کم بهره دارند و اگر بخواهند کارگاه های تولیدی کوچک خود را توسعه دهند بیش از پیش به تزریق منابع مالی نیازمند می شوند.

سرمازدگی محصولات گلخانه ای برخی از گلخانه های منطقه فرسفج هم از مشکلاتی بود که عنوان شد و به گفته مسئولان شهرستانی سعی بر آن است تا با دعوت از مسئولان کشوری راهکاری اساسی برای رفع مشکل تأمین تسهیلات لازم پیدا شود تا با تقویت واحدهای تولیدی بخشی از معظل بیکاری شهرستان حل شود.

به گزارش رودآور تویسرکانی ها در زمینه مبل و منبت، صنایع دستی و گلخانه ای حرف های بسیاری برای گفتن دارند که برای پیش برد این حرف ها نیازمند توجه مسئولان به ویژه در زمینه ارائه تسهیلات کم بهره هستند.

فاطمه زنگنه

انتهای پیام/

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال تلگرام رودآور
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش