آخرین اخبار

پربیننده ها

17. شهريور 1397 - 6:57   |   کد مطلب: 34458
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه تا ساعتی دیگر نخستین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی در تویسرکان برگزار می شود، گفت: برنامه های پیش بینی شده؛ حضور دوگردان بیت المقدس و اقشار مختلف بسیج، رژه موتور و خودرویی در سطح شهرستان و اجرای مانوراصلی است.

«مرتضی سیاهوشی» در گفت و گوبا خبرنگار رودآور، با بیان اینکه تا ساعتی دیگر مرحله اول رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص)2 در تویسرکان برگزار می شود، گفت: نخستین مرحله این رزمایش، امروز هفدهم شهریور ماه با اجرای صبحگاه مشترک با سخنرانی سردار مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان آغاز می شود.

وی با بیان اینکه نیروهای بسیجی در دو روز گذشته با حضور در اردوگاه و انجام تمرینات تاکتیکی، آمادگی لازم برای برگزاری رزمایش اصلی را کسب کرده اند، اظهار کرد: پس از مراسم صبحگاه، شاهد حضور دو گردان بیت المقدس و سایر اقشار بسیج در سطح شهرستان برای به نمایش گذاشتن اقتدار بسیج هستیم و همچنین رژه موتوری و خودرویی هم قرار است در پیش داشته باشیم و پس از آن، بسیجیان برای اجرای مرحله عملی رزمایش عازم اردوگاه می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان افزود: مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی نیز در قالب خدمات رسانی به حاشیه شهرها انجام می شود که طی آن 25 گروه جهادی به مناطق مختلف اعزام می شوند و تاکنون17 گروه جهادی به کارگیری شده اند.

سرهنگ سیاهوشی تصریح کرد: ویزیت رایگان و مشاوره سلامت، رنگکاری و زیباسازی مدارس، برگزاری دوره های آموزشی و فرهنگی و کمک به ساخت منزل محرومان بخشی از فعالیت های گروه های جهادی است.

وی در ادامه با بیان اینکه مرحله سوم رزمایش در هفته دفاع مقدس در مرکز استان با حضور بسیجیان شهرستان های مختلف برگزار می شود؛ عنوان کرد: در این مرحله نیز دو هزار نفر نفر از بسیجیان تویسرکانی در همایش بزرگ 20 هزار نفری که در همدان برگزار می شود، حضور خواهند یافت.

زنگنه 

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان