آخرین اخبار

پربیننده ها

17. شهريور 1397 - 10:54   |   کد مطلب: 34459
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: پیام رزمایش خدمت این است که با بهره گیری از اندوخته های مردمی در برابر امریکا دوباره می ایستیم.

به گزارش رودآور؛ «سردار مظاهر مجیدی» صبح امروز در مراسم صبحگاه نخستین رزمایش اشورایی بسیج سپاهیان محمدرسول الله(ص)۲، در جمع مردم تویسرکان گفت: این گونه رزمایش ها و خدمت رسانی ها توسط 32 استان در سراسر کشور در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه همان گونه که در دوران دفاع مقدس ملت بزرگ ایران اسلامی با تکیه به خود توانست مدتی پس از آغاز جنگ از سوی عراق، نیروهای خود را سامان دهد و سازماندهی کند و با تاکتیک های بسیار پیروزهای چشمگیری از آن رزمندگان اسلام، این روزها هم نمایش اقتدار بسیجیان یادآور همان اتحاد آن روزها خواهد بود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تأکید بر اینکه هرجا مردم خود به میدان آمدند، ایران اسلامی سرافراز از آن برهه تاریخی بیرون آمده است، افزود: آن روزهای نیروهای مردمی پای کار آمدند و این روزها هم بسیج و نیروی های مردمی وارد صحنه های مختلف دفاع از نظام شده اند.

سردار مجیدی تصریح کرد: گرچه دشمن با سلاح جنگ اقتصادی به میدان نبرد آمده است، اما جوانان انقلابی ما دست در دست یکدیگربار دیگر دشمن قسم خورده خود را خوار و ذلیل می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه رزمایش اشورایی بسیج سپاهیان محمدرسول الله(ص)۲، در سه مرحله شهرستانی، خدمت رسانی و رزمایش ۲۰ هزار نفر برگزار می شود، گفت: مرحله نخست همین نمایش اقتدار بسیجیان در سطح شهرستان با اجرای برنامه های متنوع است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان عنوان کرد: مرحله دوم نیز اعزام ۲۵۰ گروه جهادی در قالب پنج هزار نفر به حاشیه شهرها و مناطق محروم استان برای خدمت رسانی به مردم است.

سردار مجیدی ادامه داد: مرحله سوم نیز با حضور ۲۰ هزار نفر بسیجی و اقشار مختلف مردم در هفته دفاع مقدس در سال جاری برگزار می شود.

وی تأکید کرد: امروز بعد از گذشت 40 سال بار دیگر اتاق های دشمن ایجاد شده و می خواهد بین مردم و مسئولان فاصله بیاندازد راه این چیست؟راه حل آن است که همانند دوران دفاع مقدس با اندوخته نیروهای مردمی در برابر امریکا دوباره می ایستیم.

برای مشاهده گزارش تصویری این مراسم اینجا کلیک نمایید.

زنگنه

انتهای پیام/

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان