آخرین اخبار

پربیننده ها

17. مهر 1398 - 12:46   |   کد مطلب: 36705
مسئول موکب زیارت عاشورای همدان گفت: به محض استقرار موکب در کربلا توزیع روزانه ۱۰ هزار غذا بین زائران و اسکان ۲ هزار نفر در شبانه‌روز تا ۳ روز بعد از اربعین اباعبدالله الحسین(ع) پیش‌بینی شده است.

علی توحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در مورد استقرار و فعالیت موکب زیارت عاشورای همدان در کربلا اظهار داشت: همراه با کاروان در مرز هستیم و به محض عبور آخرین کامیون حمل بار و رسیدن به کربلا موکب ما آماده خدمت‌رسانی می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه موکب زیارت عاشورای همدان برای پنجمین سال متوالی به زائران خدمت‌رسانی می‌کند، افزود: موکب زیارت عاشورای همدان که در کربلا مستقر می‌شود تا 3 روز بعد‌ از اربعین اباعبدالله الحسین(ع) به زائران خدمت‌رسانی می‌کند.
مسئول موکب زیارت عاشورای همدان با بیان اینکه ثبت‌نام از 70 خادم انجام شده و در موکب به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند، گفت: 40 نفر نیز به عنوان خادم اعلام آمادگی کرده‌اند اما‌ به دلیل مشغله و اقدامات اداری خود، قرار است که در وضعیت شلوغ به موکب آمده و کمک کنند. 

توحیدی با تأکید بر اینکه روزانه در موکب زیارت عاشورای 10 هزار غذا بین زائران توزیع‌ می‌شود، بیان کرد: اسکان 2 هزار نفر آقا و خانم در هر شبانه‌روز نیز پیش‌بینی شده است. 

وی عنوان کرد: در روز علاوه بر توزیع 10 هزار غذا، میان‌وعده هایی نظیر چای، دمنوش، شربت نیز در نظر گرفته شده تا از زائران پذیرایی کنیم میوه نیز در صورت اجازه عبور از مرز به عنوان میان وعده توزیع می‌شود.

توحیدی اظهار داشت: مکان دقیق استقرار موکب زیارت عاشورای همدان برای خدمت‌رسانی به زائران اباعَبْدِاللّه الحسین(ع) کربلا، ابتدای خیابان احمد اوایلی، پارکینگ احمد اوایلی است. 

مسئول موکب زیارت عاشورای همدان تصریح کرد: 7 چشمه سرویس بهداشتی و 7 چشمه حمام نیز برای رفاه حال زائران در نظر گرفته‌ایم. 

توحیدی با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی نیز در موکب برگزار می‌شود، ابراز کرد: اقامه نماز به صورت جماعت، توزیع بسته‌های فرهنگی، بروشور و غیره نیز پیش‌بینی شده است.
منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱
برچسب‌ها: 

دیدگاه شما