صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

اخبار شهرستان

ساختارشکنی دیگر در یک شهر کوچک!
عصر امروز یک بانو مسابقه فوتبال آقایان در تویسرکان را داوری کرد، این مسابقه بدون اطلاع اداره ورزش و جوانان و در زمین چمن آموزش و پرورش برگزار شده، انتظار می رود هم مدیر کل استان و هم رئیس آموزش و پرورش شهرستان پاسخگوی این حرکت ساختارشکنانه باشند و در مرحله بعد فرماندار که رئیس شورای آموزش و پرورش است برای مردم شفاف سازی کند.
تمدید مجوز فعالیت یک معدن توسط ضدمردم ها!
فعالیت معدن بالادست سد سرابی در تویسرکان نه تنها عمر مفید سد را کاهش داده، بلکه خطر آلودگی آب 60 هزار نفر را تهدید می کند، به همین علت با پیگیری های رودآور دادستان شهرستان وارد میدان شد و از تشکیل پرونده قضایی برای مالکان این معدن خبر داد.

اخبار استان همدان

دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان در حمایت از حقوق شهروندی؛
حسن خانجانی موقر با ابلاغ دستوری بر ضرورت رعایت حقوق شهروندی از سوی بانک ها تاکید کرد و گفت: مواردی از قبیل دریافت سودهای غیرمتعارف، مرکب و بالاتر از نرخ بانک مرکزی و نیز مسدود کردن بخشی از تسهیلات اعطایی از سوی بانک ها ممنوع است و در صورت مشاهده با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

اخبار ایران

رهبر_معظم_انقلاب فرمودند: «هر کدام از شما به عنوان یک وظیفه، مثل یک چراغی، مثل یک نوری پیرامون خودتان را روشن کنید. امروز خوشبختانه میدان باز است برای انتشار افکار. این فضای مجازی در کنار مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاورد، برکات بزرگی هم دارد؛ می‌توانید افکار درست را، افکار صحیح را منتشر کنید، پاسخ به اشکالات را، پاسخ به ابهام‌آفرینی‌ها را در این فضا با استفاده‌ از این امکان منتشر کنید و می‌توانید در این زمینه به معنای واقعی کلمه جهاد کنید.»

گوناگون

زندگی هایی که وقف حسین فاطمه(س) می شوند؛
اربعین تلفیق ایمان، عشق، محبت و یادآور غوغایی از غم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است، پیاده روی اربعین در طول قرن ها بزرگترین و درخشنده ترین رسانه اسلامی بوده و هست و تلاقی این عشق و محبت در وسط بین الحرمین رقم می خورد، آنجا که تاول های محبت پاها و دل های بیقرار، آرام می گیرد؛ با ذکر یا حسین(ع).

تصاویر شما

تصاویر زیبای دامنه ی کوه افشار شهرستان تویسرکان به ارتفاع 2840 متر در شمال شرقی تویسرکان بعد از 2ساعت ونیم کوهپیمایی رسیدن به این چشمه نوشیدن یک لیوان آب گوارا چه لذتی دارد از همشهریان دعوت می شود حتما سری به این مکان زیبا بزنند واز طبیعت زیبا ی آن در ایام تعطیلات استفاده کنند.