نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

اخبار شهرستان

برترین پایگاه ژنتیکی گردوی جهان از آن تویسرکانی هاست؛
طرح سرشاخه کاری و ایجاد نهالستان گردو زمینه ساز تولید محصولی بازارپسند می شود، با توجه به این موضوع انتظار می رود دولت از بخش خصوصی برای صنایع بسته بندی مغزی مغذی حمایت کند تا صادرات مرهمی بر دردهای اقتصادی تویسرکان این برترین پایگاه ژنتیکی گردوی جهان شود.
زیر ذره بین رفتن عملکرد دستگاه قضا با بازدیدهای سرزده؛
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه دستگاه قضایی به دنبال اجرای موفق سیاست های اقتصادی مقاومتی است، گفت: به دنبال آن هستیم تا با همفکری و همیاری فعالان اقتصادی و بهره مندی از مسائل قانونی به رفع موانع و حل مشکلات حقوقی پیش پای تولیدکنندگان بپردازیم.

اخبار استان همدان

رئیس کل دادگستری استان همدان خبر داد
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه کمیته های مصلحین طرح ابتکاری این دستگاه برای حل اختلافات بین فعالان اقتصادی است، گفت: از یک سو نباید تولید کننده در قبال سودهای معوقه تحت فشار قرار گیرد و از سویی دیگر فعالیت ها باید به نحوی پیش برود که حقوق بیت المال و سپرده گذاران تضییع نشود.

گوناگون

واقعه در واقعه؛
کودک کشی ریشه در جهالتی عمیق دارد که روزی پاسخ دختری سه ساله در طلب پدر را با سری بریده بر دشت می دهند و روزی دیگر در قالب جاهلیت مدرن از آستین های صدام و بعدها داعشی های صهیونیستی بیرون می زند و اگر نبود آن رشادت های هزاران هزار شهید، جانباز و ایثارگر در دفاع مقدس و مدافعان حرم در دهه اخیر معلوم نبود که زمین داغ چه رد خون هایی را بر جان می خرید.