کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

اخبار شهرستان

در واکنش به مطالبه گری رودآور؛
در آستانه سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی، جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد به ریاست فرماندار شهرستان تویسرکان برگزار شد.
با رعایت پروتکل های بهداشتی؛
ویژه برنامه های مراسم سالروز ارتحال امام(ره) و گرامیداشت 15 خرداد در مناطق مختلف استان همدان آن هم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و متناسب با روزهای کرونایی در خبرگزاری ها منتشر شده، این در حالی است که تاکنون هیچ عنوان برنامه ای در تویسرکان از سوی مسئولان این شهرستان اعلام نشده است.

اخبار استان همدان

اقدام انقلابی رئیس کل دادگستری همدان برای حمایت از زندانیان آزاد شده؛
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه عفوخوردگان با شرافت خود پای میثاق نامه با شهدا را امضاء کردند، گفت: افراد مشمول عفو و رأفت نظام، به طور عمده زندانیان مرتبط با جرائم خرد بودند، سابقه کیفری نداشتند، رضایت شاکی را جلب کردند و کسانی اند که با بررسی های دقیق مشخص شده که هیچ اثر مخرب و زیانباری برای جامعه ندارند و واقعاً اصلاح شده اند.

اخبار جهان

خشونت افراطی پلیس آمریکا علیه مردم به ویژه سیاه پوستان که ناشی از رفتار نژاپرستانه آنهاست، همواره مورد سوال افکار عمومی بوده است که این همه فراط گری از کجا سر چشمه می گیرد و منشا آن چیست.

گوناگون

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: افرادی که کارت سوخت خود را گم کرده‌اند می‌بایست برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی در سریع‌ترین زمان ممکن به پلیس+ ۱۰ اطلاع دهند.